Witamy na stronie Centrum Informacyjnego Szkoły Podstawowej nr 1 Miejskiego Zespołu Szkół nr 2 w Bolesławcu.

09.02.2014

Weź udział w komiksowym konkursie

Zgodnie z obietnicą zaczynam prezentować Wam instrukcje programów, które należy wykorzystać w konkursie MOJA KSIĄŻKA - NIE KSIĄŻKA. Konkurs odbywa się w kilku kategoriach wiekowych. Zaczynamy od gimnazjum.

Zadaniem konkursowym jest napisanie komiksu na wybrany przez Was temat i wykonanie go w darmowym programie Toondoo: http://www.toondoo.com/ (status „prywatny”) lub podobnym i zgłoszenie go do konkursu przez podanie linku, pod którym komiks elektroniczny jest dostępny oraz przesłanie w formie skanu zapisanego w formacie pdf. Komiks powinien liczyć od 15 do 20 stron. W miejscu na słowa kluczowe (tagi) należy wpisać „konkurs dbp”.

Prace w formie elektronicznej należy przesłać na adres: konkursdbp@wroclaw.dbp.wroc.pl

Komiksy powinna być autorstwa uczestnika. W konkursie mogą brać udział jedynie te prace, które nie zostały nigdzie opublikowane ani nie brały udziału w żadnym konkursie.

Przewidziane są nagrody rzeczowe dla każdej kategorii za zajęcie pierwszego, drugiego miejsca i trzeciego miejsca. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 18 kwietnia 2014 r. podczas gali podsumowującej konkurs.

Konkurs organizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i Dolnośląską Bibliotekę Pedagogiczną we Wrocławiu.

To już wszystko. Napiszcie komiks i opracujcie w programie Toondoo. Skorzystajcie z instrukcji, którą dla Was przygotowałam.Zainteresowanych zapraszam do biblioteki. Doradzę i pomogę.


0 komentarze:

Prześlij komentarz