14.01.2014

Czy w tym zamku straszy?

Ogłaszamy konkurs na logo projektu eTwinning Czy w tym zamku straszy?


W międzynarodowym projekcie  Czy w tym zamku straszy? biorą udział uczniowie z Polski, Francji, Ukrainy, Czech, Grecji, Turcji i Rumunii. Tematem projektu są zamki i ich duchy, białe damy i rycerze, królewny i książęta. Poznamy i pokażemy nasze piękne zamki. Opowiemy i pokażemy legendy z nimi związane. Utworzymy wspólną księgę zamkowych straszydeł. Uczniowie wymyślą, napiszą i zilustrują swoje wersje legend i też zbierzemy je w jednej wspólnej książce. Nakręcimy filmy z inscenizacją wybranej legendy. Wymyślimy gry o poszukiwaniu skarbu ukrytego w zamku.

Celem ogłoszonego konkursu jest wyłonienie najlepszego znaku graficznego (logo) projektu "Czy w tym zamku straszy?".

Warunki uczestnictwa:

1. Konkurs adresowany jest do uczniów, uczęszczających do placówek biorących udział w projekcie "Czy w tym zamku straszy?".
2. Uczeń może przekazać do konkursu jeden projekt - znak mieszczący się w kształcie kwadratu, wykonany dowolną techniką plastyczną lub komputerową.
3. Projekty w postaci pracy plastycznej lub pliku graficznego należy przynieść do biblioteki szkolnej lub przesłać jako załącznik e-mailem na adres bibliotekabol@wp.pl do dnia 31 stycznia 2014 r., w treści wpisując swoje imię i nazwisko oraz klasę.
4. Spośród zgłoszonych prac jury wybierze pięć projektów, które będą reprezentowały naszą szkołę w rywalizacji międzynarodowej.
5. Zwycięski projekt wyłonią internauci drogą losowania na Facebooku. Międzynarodowe jury, czyli opiekunowie projektu, także wybiorą swojego faworyta.
6. Nagrodzony znak stanie się oficjalnym logiem międzynarodowego projektu "Czy w tym zamku straszy?".
7. Informacja o rozstrzygnięciu konkursu na logo zostanie ogłoszona do końca lutego 2014 r.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz