Witamy na stronie Centrum Informacyjnego Szkoły Podstawowej nr 1 Miejskiego Zespołu Szkół nr 2 w Bolesławcu.

09.11.2013

Magiczne drzewo

Znacie "Magiczne drzewo"?

Wczoraj otrzymaliśmy piękny plakat najnowszej części serii - książki "Gra" z autografem Autora - pana Andrzeja Maleszki. Bardzo się cieszymy i dziękujemy.Seria pasjonujących książek o tym, że zwykłe przedmioty mogą odmienić życie ludzi doczekała się kolejnej części, zatytułowanej "Gra". Powstała też strona internetowa poświęcona wszystkim książkom cyklu.


Na stronie internetowej znajdziecie recenzje i fragmenty wszystkich książek, zwiastun filmowy, opisy bohaterów i autora serii. Czekają tam też prezenty. Jakie? Zobaczcie sami. Oto zwiastun filmu fabularnego.


Najnowsza książka serii nosi tytuł "Gra".

Klon Kukiego powrócił i szuka tajemniczej kostki do gry. Wraz ze służącymi mu robotami włamuje się do Galerii Globo. O włamanie zostaje oskarżony Kuki i musi uciekać z domu. Odnajduje kostkę, która ma potężną moc, lecz wciąga posiadacza do niebezpiecznej gry. Kuki, Gabi i Blubek wyruszają na poszukiwanie klona. Prowadzi ich skorpion zdrajca. Kuki i przyjaciele zostają porwani do podziemnej twierdzy klona. Muszą pokonać olbrzymie roboty, sterowane nietoperze i pułapki skorpiona. Ta wyprawa okaże się grą, którą nie łatwo jest wygrać.

Zajrzyjcie do książki


Źródła:
http://www.magicznedrzewo.com/
http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,3829,Magiczne-Drzewo-Gra
http://www.znak.com.pl/wirtualnaksiazka,id,3734