03.10.2013

Czego życzysz człowiekowi myślącemu?

Fundacja im. Zbigniewa Herberta zaprasza do udziału w Konkursie „Czego życzysz człowiekowi myślącemu? – Wyślij wiadomość do Pana Cogito”. Konkurs jest organizowany z okazji 89. rocznicy urodzin Zbigniewa Herberta, która przypada w dniu 29 października 2013r.

Konkurs odbędzie się w dniach 5-18.10.2013r. Na stronie facebook.com/Herbert.Pan.Cogito będzie udostępniona aplikacja „Czego życzysz człowiekowi myślącemu? – Wyślij wiadomość do Pana Cogito”, dzięki której każdy uczestnik będzie mógł przesłać wiadomość do Pana Cogito, używając maksymalnie 150 znaków. Osoby, które nie korzystają z Facebooka, będą także mogły wziąć udział w konkursie, wysyłając wiadomość na adres Pan.Cogito@fundacjaherberta.pl.

Spośród nadesłanych zgłoszeń Jury, na czele którego stanie Katarzyna Herbert, wybierze najlepsze prace pod względem oryginalności ujęcia tematu, poprawności językowej, humoru i uwzględnienia herbertowskich wartości. Nagrodami w konkursie będą: 15-cie tomików poezji „Pan Cogito”, słuchawki bezprzewodowe Beats by Dr. Dre, tablet multimedialny Samsung oraz czytnik E-booków Amazon Kindle.