20.08.2010

Konkurs "Moje miasto - miejsce przyjazne dzieciom"

REGULAMIN KONKURSU NA FOTOREPORTAŻ
"Moje miasto - miejsce przyjazne dzieciom"

Czy nasze miasto jest przyjazne dzieciom i młodzieży? Co oferuje młodym ludziom na co dzień i od święta? Poszukajmy odpowiedzi na te pytania w różnych zakątkach naszego miasta. Pokażmy miejsca, w których dzieci i młodzież są zawsze mile widziani, mogą przyjemnie i bezpiecznie spędzić czas wolny.

1. Konkurs organizowany jest dla uczniów szkół uczestniczących w projekcie „e-Gazetka Szkolna”, w ramach akcji eTwinning.
2. Konkurs przeprowadzony zostanie na stronie internetowej projektu.
3. Konkurs trwa od 1 października 2009 roku do 30 listopada 2009 roku.
4. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu fotograficznej dokumentacji miejsc przyjaznych dzieciom w miastach uczestników projektu.
5. Prawidłowa praca konkursowa powinna być prezentacją multimedialną, składającą się z 10-12 zdjęć opatrzonych krótkim podpisem, format fotografii – jpg lub gif. Maksymalny rozmiar prezentacji nie może przekroczyć 5 MB.
6. Praca powinna być wykonana przez jednego ucznia i zawierać zdjęcia jego autorstwa.
7. Projekty w postaci spakowanej prezentacji należy przesłać jako załącznik e-mailem na adres bibliotekabol@wp.pl do dnia 30 listopada 2009 r., w treści wpisując swoje imię i nazwisko.
8. Oceny projektów dokona jury w składzie: Joanna Kilian (St. Andrews Academy, Wielka Brytania), Teresa Prokowska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Bolesławcu, Polska), Jola Tomiczková (Základní škola s PJV, Havířov-Bludovice, Republika Czech) i Grzegorz Wójtowicz (Szkoła Podstawowa nr 32 w Bielsku-Białej, Polska).
9. Jury przyzna Nagrodę Główną (książka oraz gadżety eTwinningu) za najlepszy fotoreportaż oraz może przyznać wyróżnienia.
10. Wszystkie zgłoszone prezentacje zostaną opublikowane na stronie projektu.11. Informacja o rozstrzygnięciu konkursu zostanie ogłoszona do 10.12.2009 r.
12. Zapraszamy do udziału w konkursie.


WYNIKI KONKURSU NA FOTOREPORTAŻ
"Moje miasto - miejsce przyjazne dzieciom"

Czy nasze miasto jest przyjazne dzieciom i młodzieży? Co oferuje młodym ludziom na co dzień i od święta? Szukaliście odpowiedzi na te pytania w różnych zakątkach naszego miasta. Pokazaliście miejsca, w których dzieci i młodzież są zawsze mile widziani, mogą przyjemnie i bezpiecznie spędzić czas wolny. Konkurs zorganizowany został w ramach projektu „E-Gazetka Szkolna”, akcji eTwinning. Na etapie szkolnym jury postanowiło przyznać równorzędne wyróżnienia autorom trzech prezentacji.

Autorom gratulujemy, wszystkich zapraszamy do obejrzenia nagrodzonych prac.

1. Bolesławiec. Moje miasto - przyjazne dzieciom, wykonanej przez Justynę Łuc.


2. Bolesławiec - miasto przyjazne dzieciom i młodzieży, którą wykonał Rafał Kosyl.


3. Moje miasto Bolesławiec - miejsca przyjazne dzieciom i młodzieży, wykonanej przez Amara Furtaka i Bartłomieja Chojnickiego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz