Witamy na stronie Centrum Informacyjnego Szkoły Podstawowej nr 1 Miejskiego Zespołu Szkół nr 2 w Bolesławcu.

03.09.2015

Pora się pożegnać

To jest mój ostatni wpis na tym blogu. Od 1 września zaczynam najdłuższe wakacje w życiu - emeryturę. Kończę redagowanie bibliotecznego bloga i stron mu towarzyszących, ale na razie nie usuwam ich. Może komuś się jeszcze przydadzą .

Bardzo dziękuję moim wszystkim czytelnikom za częste odwiedziny, miłe słowa i wsparcie. 

W dalszym ciągu jestem Ambasadorem eTwinningu i serdecznie zapraszam i zachęcam do udziału w programie. Z przyjemnością poprowadzę darmowe warsztaty wprowadzające do programu oraz prezentujące ciekawe narzędzia i aplikacje internetowe przydatne w pracy każdego nauczyciela. Więcej informacji o programie eTwinning, przykładowe projekty i użyteczne narzędzia znadują się na moich stronach internetowych:
Zapraszam!

5 komentarze:

Pani Tereso, bardzo dziękuję za wszystkie inspiracje, z których wielokrotnie skorzystałam. Życzę samych przyjemności i realizacji marzeń, na które do tej pory brakowało czasu. Pozdrawiam z Inowrocławia:-)

Tereniu, jestem ogromnie zaskoczona. Dziękuję za wiele inspiracji i życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam serdecznie z Legnicy.

Szkoda, ale blogsfera nie zapomina, z pewnością wrócisz i niedługo znowu będziesz pisała. Czekamy na nowości i życzymy spokojnego życia poza internetem ;)

Prześlij komentarz